KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9344373
nr 934 4373
Blandteknik
Ann Sedqwist, Nispero, signerad, motivet: 48x33
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:55:48
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion